olej fuchs do maszyn budowlanychFUCHS to firma z niemieckimi korzeniami, która działa prężnie na polskim rynku już ponad 30 lat, a na zagranicznym prawie 3 razy tyle.  Jest jednym z głównych producentów olei i smarów dla przemysłu i motoryzacji. W ofercie firmy znaleźć ponad 10 tysięcy produktów i usług, które przeznaczone są dla motoryzacji, przemysłu, obróbki metali czy zastosowań specjalnych. Firma FUCHS zatrudnia w Polsce blisko 500 osób, a jej siedziba znajduje się w Gliwicach.

Oleje i smary do maszyn budowlanych Fuchs

 

FUCHS oferuje najwyższej jakości oleje i smary, które znajdują zastosowanie w maszynach budowlanych i rolniczych. Nasza firma jako oficjalny dystrybutor olejów i środków smarnych marki FUCHS, zapewnia Państwu produkty najwyższej jakości w jak najlepszej cenie. Specjaliści z grupy FUCHS dobrali odpowiednie oleje do wszystkich rodzajów maszyn budowlanych. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego produktu, który zagwarantujemy prawidłową pracę maszyn budowlanych i rolniczych, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą olejów i smarów. Jednocześnie zapraszamy do działu FAQ oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

 

Ciekawostka:

Firma FUCHS postanowiła stworzyć przy swojej siedzibie w Gliwicach przyzakładową  pasiekę pszczół by dać dobry przykład innym instytucjom, że razem możemy zadbać o środowisko i dołożyć swoją cegiełkę do budowania lepszego świata.