oleje extreme performanceOleje hydrauliczne, przekładniowe, silnikowe, do skrzyń biegów, do mostów oraz do mokrych hamulców Extreme Performance Construction Machinery Oil 

Oferujemy wysokiej klasy oleje do koparek, koparko-ładowarek, dedykowanych m.in. do mokrych hamulców oraz wysoko obciążonych układów. Oleje przekładniowe, do skrzyń biegów i hydrauliczne, cechuje wysoka antykorozyjność, tłumienie drgań, wydolność  najniższego utleniania i niepienienia się oraz pełna ochrona  poszczególnych  podzespołów. 

Oleje przekładniowe 

Oleje przekładniowe stosowane do przekładni zębatych stożkowych i hipoidalnych, cechuje wysoka wydolność działania w bardzo wysokich zakresach temperaturowych, nawet do 150°C, w przekładniach  ślimakowych do 100°C. Fabrykat wzbogacony został o dodatki zwiększające odporność przy ekstremalnych ciśnieniach.

Komponenty do układów jezdnych  Extreme Performance Construction Machinery Oil dedykowane są do maszyn budowlanych, zapewniając bezpieczną eksploatację oraz konserwację użytkowanych pojazdów mechanicznych, w tym pracujących w nich elementów.

Oleje hydrauliczne, do skrzyń biegów, układu kierowniczego, mokrych hamulców

olej przekładniowy extreme performanceOleje te, konstrukcyjnie współgrają z elementami uszczelnień układu, w tym hydraulicznego, składowych skrzyni biegów oraz z innymi komponentami maszyny. Przeznaczone są do smarowania przekładni skrzyń biegów, mechanizmów różnicowych, jak i również układu kierowniczego. Oleje te, stosowane są także między innymi do mechanizmów hamulców mokrych w układach przekładni i osi, tłumiąc w ten sposób drgania oraz zapobiegając hałasom podczas hamowania.

W ofercie posiadamy także oleje hydrauliczne, przekładniowe, silnikowe, do mostów oraz do skrzyń biegów, a także do mokrych hamulców, w litrażu 20-litrowym, jak i w 5-litrowym. Dzięki smarowaniu metalowych podkonstrukcji w maszynie budowlanej, przedłużają one żywotność eksploatacji, zapewniając przy tym całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Wykorzystywane są w układach hamulcowych, siłownikach hydraulicznych, przekładniach hydrokinetycznych, przy amortyzatorach olejowych oraz w innych elementach układu jezdnego maszyny budowlanej.

Extreme Performance - oleje dostępne w sklepie online

W ofercie znajdą Państwo między innymi oleje hydrauliczne Extreme Performance NX10W/30HP32, SUPER10, AW FLUID 46 o pojemności 20L, jak i płyny hamulcowe HP15 o litrażu 5L. Dystrybuujemy również olejami przekładniowymi Extreme Performance HP90,  10W, olejami do skrzyń biegów ATF Extreme Performance oraz wieloma innymi.