Łyżki do maszyn budowlanychJednym z najbardziej popularnych produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy są łyżki tylne do koparo-ładowarek, minikoparek, a także łyżki skarpowe czy hydrauliczne, w tym zrywaki do maszyn budowlanych. Posiadamy łyżki do maszyn: JCB,  CAT (Caterpillar), Case, New Holland, Volvo czy Komatsu. Oferowane przez nas łyżki do maszyn budowlanych sprawdzą się zarówno przy ciężkich i skomplikowanych pracach gruntowych i ziemnych, w żwirowniach lub w trakcie robót rozbiórkowych. 

Zastosowanie łyżek do koparek w pracach budowlanych:

- wybieranie i wykopywanie ziemi,

- przenoszenie materiałów budowlanych (np. kruszywa żwiru i piasku).

Typy łyżek do maszyn budowlanych:

- przedsiębierne,

- podsiębierne,

- skarpowe.

Doskonale sprawdzą się one przy zewnętrznych pracach polowych.

Użytkowanie łyżki do koparek:

Ważnym jest aby dopasować wielkość i formę łyżki do koparki. Dzięki dobrze dopasowanym elementom maszyny, możemy skutecznie wykorzystywać je w drobnych pracach w przydomowych gospodarstwach czy też na placach budowy, gdzie działanie koparki okazuje się wówczas niezbędne. Ważny jest też specjalistyczny osprzęt - to pozwoli nam na miarowe i dobre wykonanie pracy. Szczególnie przyda się w przygotowaniu ziemi pod uprawę albo wyrównywanie powierzchni. Aby uniknąć awarii sprzętu, warto rozważyć z jaką formą podłoża mamy do czynienia - z miękką bądź twardą.

Jesteśmy firmą, która posiada w swojej ofercie łyżki do maszyn budowlanych dopasowane miarą do firm JCB,  CAT (Caterpillar), Case, New Holland, Volvo czy Komatsu. Osprzęt jaki posiadamy w zakresie łyżek do koparek pasuje do szybkozłączy, jak i do mocowania tradycyjnego na sworznie. Oferowane modele to, np.: łyżka skarpowa CAT 428 E D, 432 E Kpl 345mm, łyżka skarpowa New Holland Fiat Kpl, a także łyżka skarpowa hydrauliczna 120cm VERACHTERT CW05. Posiadamy również łyżki tylne do koparko-ładowarek oraz łyżki do minikoparek. Jeśli interesuje Państwa łyżka innego typu bądź do innych maszyn - zapraszamy do kontaktu oraz do działu FAQ.